FURNITURE / Chairs and Stools / Chairs 3981402

nr 398 1402

CHAIRS

Lenght: ()

2 st, Rokokostil Omaka [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

100

SEK 850

Monday February 27 2006
at 16:00:00